Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 24 marca 2011

WYRÓŻNIENIE :)

.
Moje pierwsze blogowe wyróżnienie! I to od osoby, której blog poznałam dopiero niedawno - Małgosi :) Dziękuję! :*A teraz za zadanie mam wyróżnić 7 blogów i napisać 7 słów o sobie... no to do dzieła!

Postanowiłam wyróżnić blogi raczej mało znane, rzadko odwiedzane, prawie nie komentowane... dlatego, że jeszcze miesiąc temu wydawało mi się, że mój blog taki właśnie jest! Wszystko się zmieniło, kiedy ogłosiłam swoje pierwsze Candy i ściągnęłam do siebie kilka fajnych osób, które zaczęły zostawiać na moim blogu ślady swojej bytności! :) Zatem na zachętę dla tych cichutkich blogów i ich właścicielek:

Druga tura wyróżnionych przeze mnie blogów, to blogi osób które po prostu podziwiam za to co robią :)
A teraz 7 słów o sobie tak? będzie ciężko! ;)


1. Uwielbiam wszystko co ekstremalne! adrenalina to taki mój narkotyk :)
Niestety długo już w moim życiu nic się w tej kwestii nie działo :(

2. Kocham góry! nad Polskim morzem byłam raz, zimą, raz nad Północnym i raz nad Śródziemnym, ale tylko w porcie w Barcelonie i jakoś mnie nad wodę w ogóle nie ciągnie :) Może jak wyjadę kiedyś na Hawaje czy w inne podobnie egzotyczne miejsce, to mój stosunek do morza się zmieni ;) No i mimo miłości do gór, ciągle nie zaliczyłam jeszcze Tatr :( głupio mi aż ...

3. Nie umiem pływać :( a jestem spod znaku Wodnika ... aż wstyd się przyznać!

co by tu jeszcze....
4. Mam słabość do słodyczy, a w szczególności mlecznej czekolady, a już jak jest z całymi orzechami to aaach!

5. Mam fretkę imieniem Frytek :)

6. Mój najwyższy do tej pory zdobyty szczyt górski ma wysokość 3404 m n.p.m., chciałabym zdobyć Koronę Ziemi, ale mnie na to nie stać :( ot po prostu... pieniądze może i szczęścia nie dają, ale jakże ułatwiają realizację marzeń nieprawdaż?

7. Większość osób z wyróżnionych przeze mnie blogów znam z innych miejsc niż tylko świat blogowy, a co najmniej jedną znam osobiście ;)


Wystarczy tego paplania o sobie!
Wyróżnione osoby zapraszam po wyróżnienie :) nie wiem czy na pewno wszystkie w ogóle wyróżnienia przyjmują, ale cóż no, albo sobie wezmą, albo wyrzucą do kosza, ich wola! ;)


Pozdrawiam obserwatorów i innych odwiedzających! :)

5 komentarze:

FABART pisze...

Dziękuję Rydzyku:) Wspaniała jesteś:)

P.S. Nie martw się, wodnik to znak powietrza,więc nie musi pływać:) Ja sama nauczyłam się,jak miałam 18lat,a też wodnik jestem,jak zresztą pamiętasz:) Postaram się pisać więcej,ale jakoś nie mam takiej weny do pisania,jak Ty:) Skończyłam dziś jedno malowidło, więc niedługo dodam coć na bloga!

Ewka pisze...

Dziękuję :)
Bardzo mi miło z powodu wyróżnienia :)

z uśmiechem przez życie pisze...

Oszszsz Ty!!! Dziękuję:)
Muszę pozbierać wyróżnienia i machnąć posta:)
Szykuj się na następne:P paplanie hihi

z uśmiechem przez życie pisze...

A no trzeba:PPP dlatego zawsze się tak ociągam z postami o wyróżnieniach i chyba wlepię taki uroczy tekst;) Co by ich więcej nie dostawać, ale z drugiej str. to jest bardzo miłe:)

Bellisima pisze...

Bardzo dziekuje za wyroznienie..ciesze sie ze ci sie u mnie podoba,sciskam mocno:)

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.