Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 10 maja 2010

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

.
Jak najbardziej istnieje możliwość takiego zamówienia! Jest to dla mnie zawsze duże wyzwanie, aby sprostać wyobrażeniom wymagającego klienta i tym bardziej większa z niego moja satysfakcja :)

Najlepiej skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: malamanufaktura@o2.pl w celu ustalenia szczegółów. Czas realizacji takiego zamówienia może wynieść więcej niż 3 dni, a spowodowane to będzie jedynie koniecznością zakupienia dodatkowych materiałów, których akurat mogę nie posiadać. Zamówienia indywidualne są realizowane po wpłacie części ostatecznej ceny, w celu uniknięcia nieprzemyślanych zakupów, które skończyć się mogą rezygnacją ze strony klienta. Zwrotów takich zamówień nie przyjmuję.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.