Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 31 marca 2011

BLOODY ROSE

.
Seria - FLOWERS
Zestaw spinek do włosów - duży (7 cm średnicy) kwiat-róża, na spince typu krokodylek oraz dwa mniejsze (4,5 cm średnicy) kwiatuszki w tym samym, krwisto czerwonym kolorze, zamontowane na spinkach automatycznych (całkowita długość, razem z materiałowym kwiatkiem - 7 cm). Wszystkie kwiaty uszyte z satyny, środki mniejszych spinek przyozdobione guzikami. Istnieje możliwość przerobienia dużej spinki na gumkę do włosów.

Zestaw dla małych i dużych dziewczynek! ;) Mała dziewczynka poczuje się jak księżniczka, kiedy założy spinki do odświętnego stroju, a duża dziewczynka znów poczuje się o kilka/kilkanaście (w zależności od obecnego wieku ;) ) lat młodsza, kiedy ozdobi włosy spinkami. Można je przecież nosić do jeansów i zabawnego kolorowego T-shirtu! Kto powiedział, że kwiatki we włosach zarezerwowane są dla ośmiolatek? :))

Cena:
Duża spinka - 22 zł
Małe spinki - 15 zł (dwie sztuki) - SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.