Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 10 maja 2010

JAK KUPOWAĆ?

.
Kupując w małej-manufakturze zawsze pamiętaj, że szanuję klienta i tego samego oczekuję od niego. Szanujmy nawzajem swój czas, a wszystkie transakcje będą dla obu stron przyjemnością.

- zanim złożysz zamówienie zapoznaj się z zasadami zakupu oraz dokładnie obejrzyj przedmioty i zapoznaj się z ich opisem,

- składaj zamówienie tylko na przedmioty, które na pewno chcesz nabyć,

- jeśli nie masz pewności, śmiało zadawaj dodatkowe pytania, od tego tutaj jestem :)

- gdy już zdecydujesz o zakupie, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: malamanufaktura@o2.pl bądź zostaw krótką notkę pod wybranym przedmiotem o chęci zakupu wraz ze swoim adresem e-mail lub numerem GG, skontaktuję się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe w celu dokończenia transakcji,

- po ustaleniu szczegółów zamówienia dokonaj wpłaty za zakupiony przedmiot,

- pamiętaj, że jako kupujący jesteś zobowiązany do pokrycia kosztów wysyłki,

- gdy otrzymasz już swoją przesyłkę, postaraj się wystawić stosowny komentarz pod zakupionym przedmiotem, ułatwi to decyzję wszystkim przyszłym klientom :) również dzięki Tobie buduję swoją wiarygodność!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.