Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 21 marca 2011

INFINITY - NASZYJNIK KREATYWNY* i kilka słów prywaty

.
Moja ulubiona klientka zażyczyła sobie naszyjnik w kształcie ósemki.. początkowo nie umiałam nic wymyślić, jakoś kształt "8" mnie nie przekonywał (właściwie to dalej nie przekonuje :P ale to nie mi się ma podobać :) )... kilka dni temu w końcu wymyśliłam! Na razie to ciągle tylko projekt, układ kamieni na pewno ulegnie modyfikacjom, zmieniony będzie łańcuszek, ale zamysł pozostanie ten sam :)

Infinity to naszyjnik kreatywny, który można samodzielnie dostosowywać do swoich potrzeb i do aktualnej okazji, prosto, szybko, bez dodatkowych narzędzi.. ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.. Sprawiając sobie jeden naszyjnik kreatywny, stajemy się posiadaczkami dziesięciu na raz!

INFINITY jak NIESKOŃCZONOŚĆ - obudź w sobie KREATYWNOŚĆ!

*projekt autorski!


Wystawiłam projekt tego naszyjnika do konkursu zorganizowanego przez Sophisti we współpracy z Apart i bardzo wszystkich proszę o głosy! :)

Głosować na mnie można TUTAJWszystkich chętnych namawiam do wzięcia udziału w konkursie :)
Co prawda nagrodą jest bon o wartości 2000 zł na zakupy w Aparcie, a jestem pewna że jeśli jakimś cudem wygram to i tak nie wykorzystam go dla siebie (raczej nie noszę biżuterii, robię, ale nie noszę ;) ), a zapewne sprawię niespodziankę mamie, to tak czy siak jest to okazja do zaprezentowania się szerszemu światu niż tylko ten blogowy ;)3 komentarze:

magdowo pisze...

Głosuję. Wspaniały ten projekt. Twoja kreatywność zasługuje na nagrodę.
Życzę powodzenia.
Magda

Calima pisze...

Głosuję. Pozdrawiam :)

Małgosia pisze...

Świetny pomysł! Gratuluję! Zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia! Pozdrawiam!

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.