Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 10 maja 2010

DLACZEGO MAŁA-MANUFAKTURA?

.
Zastanawiasz się dlaczego miałbyś kupować właśnie tutaj? Oto 5 powodów, które rozwieją Twoje wątpliwości!

1. Masz gwarancję niepowtarzalności!
Wszystkie przedmioty są wykonane w 100% ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, bądź krótkich seriach.

2. Każdy egzemplarz wykonany został z niezwykłą starannością.
Dzięki temu masz pewność, że wszystko co tutaj znajdziesz wykonane zostało z najlepszych materiałów, a także jest wyjątkowo oryginalne i dopracowane w każdym szczególe.

3. Przedmioty są dokładnie opisane.
Przy każdym produkcie znajdziesz informacje o użytych materiałach, technice wykonania, wielkości wyrobu. Dodatkowo przy każdej ofercie zamieszczone są wyraźne zdjęcia przedstawiające przedmiot w całości oraz z różnych stron. Pamiętaj jednak, że kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora!

4. Szybka i pewna wysyłka.
Twoje zakupy wysyłane są maksymalnie w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku wysyłki za pobraniem, w dniu potwierdzenia zamówienia. Wszystkie zakupione przedmioty wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą priorytetową. Wyrób zawsze jest bardzo dobrze zabezpieczony, wręcz pocztoodporny :) Koszt przesyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem, jednak minimalny koszt wysyłki to 6zł (wraz z ceną koperty zabezpieczającej). Kupując kilka przedmiotów, za wysyłkę płacisz tylko raz!

5. Gwarancja satysfakcji!
Jeśli zakup nie spełnia z jakiegoś powodu Twoich oczekiwań, masz prawo go zwrócić w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania. Pamiętaj jednak, że musi być w nienaruszonym stanie i nie może nosić śladów użytkowania. Odsyłasz go na swój własny koszt, a ja zwrócę Ci jedynie równowartość zakupu nie licząc przesyłki.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.