Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 17 maja 2010

SPARK

.
Seria - EXCLUSIVE
Naszyjnik został wykonany wyłącznie ze srebra próby 925 oraz oryginalnego kryształu Swarovski w kolorze crystal z efektem AB (aurora borealis). Kryształ w kształcie migdału wielkości 16mm, krawatka z wybitą próbą, łańcuszek typu żmijka o długości 40 cm i grubości 0,9 mm, również z wybitą na zapięciu próbą. Niesamowicie elegancki dodatek, pięknie się mieni w słońcu! Duża ilość precyzyjnych szlifów w krysztale, magicznie załamuje światło! Niczym Iskra, skradziona przez Prometeusza spod kół Zeusowego rydwanu, naszyjnik ma w sobie ogromną moc! Moc przede wszystkim blasku i przyciągania męskich spojrzeń. Naszyjnik stanowi komplet z kolczykami.

Cena: 39 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.