Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 24 maja 2010

FAIRY

.
Seria - EXCLUSIVE
Kolczyki oraz naszyjnik zostały wykonane wyłącznie ze srebra próby 925 oraz oryginalnych kryształków Swarovski w kolorze crystal z efektem AB (aurora borealis). Kryształy w kształcie kwiatków wielkości 12 mm, bigle angielskie, zamykane z wybitą próbą, całkowita długość kolczyków 29 mm. Naszyjnik - krawatka z wybitą próbą, kryształ w kształcie kwiatka wielkości 12 mm, łańcuszek typu żmijka o długości 40 cm i grubości 0,9 mm, również z wybitą na zapięciu próbą. Niesamowicie elegancki dodatek. Duża ilość precyzyjnych szlifów w kryształach, magicznie załamuje światło, pięknie się mienią w słońcu! Komplet niczym elfia Wróżka czaruje delikatnością i blaskiem!

Cena: 75 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.