Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 17 maja 2010

SPARKS

.
Seria - EXCLUSIVE
Kolczyki zostały wykonane wyłącznie ze srebra próby 925 oraz oryginalnych kryształków Swarovski w kolorze crystal z efektem AB (aurora borealis). Kryształy w kształcie migdału wielkości 16mm, bigle angielskie, zamykane z wybitą próbą. Całkowita długość kolczyków 32 mm. Niesamowicie elegancki dodatek, pięknie się mienią w słońcu! Duża ilość precyzyjnych szlifów w krysztale, magicznie załamuje światło! Niczym Iskry, skradzione przez Prometeusza spod kół Zeusowego rydwanu, mają w sobie ogromną moc! Moc przede wszystkim blasku i przyciągania męskich spojrzeń. Kolczyki stanowią komplet z naszyjnikiem.
Cena: 39 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.