Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

niedziela, 13 czerwca 2010

BLACK CASCADE

.
Seria - EXCLUSIVE
Kolczyki oraz naszyjnik zostały wykonane z ogromnej ilości czarnych, błyszczących, szklanych koralików w połączeniu ze srebrem próby 925 oraz niewielką ilością posrebrzanego drutu, jako elementu dopełniającego całości. Obwód naszyjnika 48 cm, długość zdejmowanego elementu kaskadowego - 8 cm, całkowita długość kolczyków - aż 11 cm! są dzięki temu niesamowicie seksowne i kobiece! Całość stanowi prosty, lecz wyszukany dodatek do stroju zarówno wieczorowego, jak i codziennego, a wszystko za sprawą jednego elementu - kaskadowego wisiorka, który w zależności od okazji można zdejmować lub zakładać razem z naszyjnikiem.

Cena: 50 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.