Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

środa, 25 maja 2011

KONKURS DLA KLIENTEK MAŁEJ MANUFAKTURY :)

.
UWAGA! UWAGA!
ogłaszam nowy konkurs! :) tym razem dla moich klientek! Konkurs zostanie przeprowadzony na Facebooku na fajpejdżu Małej Manufaktury!

Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział?

Po 1 musisz być posiadaczką biżuterii od Małej Manufaktury (a jest Was moje drogie już sporo!)
Po 2 zrób zdjęcie z biżuterią od Małej Manufaktury w roli głównej, najlepiej jeśli masz ją na sobie! :) i wyślij na adres malamanufaktura@o2.pl wpisując w tytule maila „Konkurs dla klientek”, a zdjęcie podpisując imieniem i nazwiskiem (ponieważ nagroda będzie na Twoje nazwisko!)
Po 3 czekaj aż zdjęcie zostanie dodane do albumu konkursowego :) i zacznij zbierać "lajki"! namawiaj znajomych do głosowania! Musisz zebrać co najmniej 50 głosów za pomocą "Lubię to!", aby Twoje zdjęcie liczyło się w konkursie jako zwycięskie (zdaję sobie sprawę, że taka forma głosowania nie należy do Waszych ulubionych... ale mam nadzieję, że mimo wszystko zechcecie dołączyć do zabawy :)
Po 4 rywalizować muszą ze sobą co najmniej 3 zdjęcia, w przeciwnym razie konkurs pozostanie nierozstrzygnięty!

Wygrywa osoba z największą ilością zebranych głosów! :)) Zaproś do zabawy znajomych i nieznajomych też ;) niech pomogą Ci wygrać!

A jest o co powalczyć! Zwyciężczyni konkursu otrzyma BON O WARTOŚCI 100 ZŁ!! do wydania na biżuterię od Małej Manufaktury!! :) Mam nadzieję, że uznacie nagrodę za wartą uwagi :)

Dodatkowo dla każdej osoby, która prześle swoje zdjęcie do konkursu (przypominam, że na zdjęciu musi być wyeksponowana biżuteria od Małej Manufaktury) przewiduję 10% rabat na zakupy! do zrealizowania do końca roku 2011 :)

Konkurs teoretycznie ma się zakończyć 31 lipca 2011, ale jeśli chociaż jedno zdjęcie nie uzbiera minimum 50 "lajków", konkurs trwać będzie do skutku :)

ZAPRASZAM DO ZABAWY!!

1 komentarze:

mała-manufaktura pisze...

Konkurs pozostaje nierozstrzygnięty, w związku z tym, że tylko 2 osoby zdecydowały się wziąć w nim udział! w przyszłości planowany jest podobny konkurs, zatem nic straconego! ;) uczestniczki będą mogły "wykorzystać" w głosowaniu już wcześniej zwerbowanych znajomych :)

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.