Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

piątek, 6 maja 2011

INFINITY - NASZYJNIK KREATYWNY*

.
Seria - EXCLUSIVE

A teraz przedstawiam Wam COŚ czego jeszcze nigdzie nie widzieliście! i mam nadzieję, że wkrótce będzie to mój produkt firmowy :)))

Naszyjnik wykonany wyłącznie ze srebra próby 925 oraz, lawy wulkanicznej, ceramiki, pirytu i masy perłowej zatopionej w akrylu.

Infinity to naszyjnik kreatywny, który można samodzielnie dostosowywać do swoich potrzeb i do aktualnej okazji, prosto, szybko, bez dodatkowych narzędzi.. ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.. Sprawiając sobie jeden naszyjnik kreatywny, stajemy się posiadaczkami dziesięciu na raz!

INFINITY jak NIESKOŃCZONOŚĆ - obudź w sobie KREATYWNOŚĆ!

* projekt autorski!

** naszyjniki kreatywne mogę wykonać z dowolnych kamieni, w dowolnej kolorystyce, wszystko wg wytycznych przyszłej klientki ;)

Poniżej przedstawiam ponad 20 różnych modyfikacji naszyjnika! A mogę śmiało stwierdzić, że to na pewno jeszcze nie koniec! ;) jak zresztą sama nazwa naszyjnika wskazuje :))) Wierzcie lub nie, ale na każdym ze zdjęć jest ten sam naszyjnik :)

A wszystko zaczęło się od tego, że moja ukochana ale i wymagająca Klientka (to właśnie dzięki temu przychodzą mi do głowy TAKIE pomysły! :D ) zażyczyła sobie naszyjnik w kształcie ósemki, a jako gratis dostała ode mnie kolejnych 20 w jednej cenie ;)

Początkowo kształt ósemki nie do końca mnie przekonywał, próbowałam nawet odwieść Anię od tego pomysłu ;) ahhh jakiż bym straszny błąd popełniła, gdyby mi się udało! Ale im dłużej o tym naszyjniku myślałam, tym coraz bardziej stawał się dla mnie czymś wyjątkowym... pierwsze moje jasne skojarzenie z "8"? oczywiście znak nieskończoności! a jak nieskończoność, to właśnie INFINITY :) i tak oto powstała biżuteria o nieskończenie wielu twarzach :) jeśli tak można o biżuterii powiedzieć.

A oto co napisała o nim przyszła właścicielka: "Cuuudny, naprawde wyszedł cudny :) Teraz musze tylko bluzke do niego dokupić :)" czyż może być dla mnie lepszy komplement od tego, że to do biżuterii mojego projektu dobiera się strój, a nie na odwrót? :)Cena: 180 zł
SPRZEDANY

4 komentarze:

z uśmiechem przez życie pisze...

Gdzieś Ty Piękną wywlokła???;)

mała-manufaktura pisze...

A w plener, do parku :D jak na rasową modelkę przystało! ;)

z uśmiechem przez życie pisze...

No tak, bo każda musi zaliczyć profesjonalną sesję zdjęciową;)

mała-manufaktura pisze...

Buahahaa! dobry tekst mojego męża: "OOo wklejałaś tło?" Myślałam, że Go pacnę w łeb :)

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.