Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 23 maja 2011

FRETKOWA BIŻUTERIA

.
Seria - CRYSTAL ANIMALS
Jakiś czas temu pokazywałam Wam prototyp kryształowej fretki, a dzisiaj pokazuję gotowy wyrób - biżuterię z fretką! Można ją nosić na szyi na łańcuszku jako zawieszkę albo przypiąć do torebki jako breloczek :) Każdą fretkę, którą wyplatam ręcznie ze 120 oryginalnych kryształków Swarovski, projektuję indywidualnie według zdjęcia Twojego pupila! do wyboru kolory: tchórz, ciemny tchórz, albinos, cynamon, arlekin itd. z ciemnym lub różowym nosem :) Wykończenie to srebro próby 925. Długość fretki 7,5 cm (liczone razem z ogonem). Za jakiś czas dostępne będą także w formie broszek :)Cena: 130 zł*
*nie obejmuje łańcuszka, który można dokupić osobno

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.