Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

wtorek, 3 maja 2011

COŚ INNEGO :)

.
Jak uratować zdjęcie nie do uratowania?? ano sposobem ;)

Zdjęcie ma już rok i kilka dni, w oryginalnej wersji wyszło "niebardzo", bo to był szybki pstryk i w dodatku pod słońce.. ale dzięki zdobyczy techniki jaką niewątpliwie jest Photoshop, udało mi się zdjęcie uratować i cieszy ono obecnie nie tylko moje oczy :)) Więc jeśli nawet jakieś zdjęcie Wam nie do końca wyszło, nie wyrzucajcie go do kosza, bo jak widać chyba prawie każde jest jeszcze do uratowania :))


Na fotce ja z moim dzieckiem - Frytusiem :) rasową fretką, która swoją uroczą mordką podbija serca obcych ludzi ;) a jaki Frytuś jest naprawdę, wiedzą tylko nieliczni ;) hhihihi i nawet jak opowiadam o Jego wybrykach, to i tak nikt mi nie chce uwierzyć!


P.S. jeśli mam być szczera, to SZCZERZE nie pamiętam jak doszłam od jednego zdjęcia do drugiego! więc nie proście o rady, bo akurat w tej kwestii żaden ze mnie znawca, a jedynie eksperymentator! który w dodatku swoich odkryć nie zapisuje ;)

4 komentarze:

agus2003 pisze...

Wyszło super!!!

mała-manufaktura pisze...

OK już mniej więcej wiem jak doszłam do efektu końcowego.. przed chwilą zrobiłam ponowne testy ;) Duuuużo KONTRASTU, kroplę NASYCENIA i PRZYCIEMNIĆ brzegi zdjęcia - stąd ten efekt 'poświaty' na mnie i fretku ;) zapraszam do eksperymentowania! wbrew pozorom nie jest to wcale trudne! :))

z uśmiechem przez życie pisze...

Świetnie uratowałaś tą fotkę:) Ja też często się bawię w takie poprawianie;)

agea pisze...

efekt świetny:)

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.