Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 31 marca 2011

VELLE

.
Seria - FLOWERS
Zestaw - opaska do włosów (rozmiar uniwersalny) z ręcznie uszytym kwiatem (6,5 cm średnicy) ozdobionym guzikami z masy perłowej oraz dwie spinki automatyczne, każda z satynowym kwiatkiem 3,5 cm średnicy z guzikowym środkiem. Wszystkie kwiaty uszyte z satyny w niezwykłym, trudnym do określenia kolorze - takich dodatków na pewno nie będzie miał nikt inny!

Zestaw dla małych i dużych dziewczynek! ;) Mała dziewczynka poczuje się jak księżniczka, kiedy założy spinki lub opaskę do odświętnego stroju, a duża dziewczynka znów poczuje się o kilka/kilkanaście (w zależności od obecnego wieku ;) ) lat młodsza, kiedy ozdobi włosy tym wesołym zestawem. Można go przecież nosić do jeansów i zabawnego kolorowego T-shirtu! Kto powiedział, że kwiatki we włosach zarezerwowane są dla ośmiolatek? :))

Cena:
Opaska - 20 zł
Spinki - 15 zł - SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.