Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 31 marca 2011

RETRO FLOW

.
Seria - FLOWERS
Zestaw - uroczy kwiat - broszka/gumka do włosów (6,5 cm średnicy) z guzikowym środkiem, dodatkowo przyozdobiony koronką oraz dwie spinki automatyczne z mniejszymi (ok 4,5 cm) kwiatkami z tego samego materiału ozdobione ślicznymi guzikami. Wszystkie użyte materiały (oprócz mechanizmu spinek i zapięcia broszki) pochodzą z recyklingu i pamiętają jeszcze dawne lata! Wykorzystałam starą sukienkę w celu odzyskania koronek i ciekawego materiału oraz wiekowe guziki, które od nie wiadomo kiedy leżały w szufladkach maszyny do szycia mojej mamy :)

Zestaw dla małych i dużych dziewczynek! ;) Mała dziewczynka poczuje się jak księżniczka, kiedy założy spinki i broszkę do odświętnego stroju, a duża dziewczynka znów poczuje się o kilka/kilkanaście (w zależności od obecnego wieku ;) ) lat młodsza, kiedy ozdobi włosy spinkami. Można je przecież nosić do jeansów i zabawnego kolorowego T-shirtu! Kto powiedział, że kwiatki we włosach zarezerwowane są dla ośmiolatek? :))

Cena:
Broszka/gumka - 15 zł
Małe spinki - została jedna sztuka w cenie 8 zł
Komplet - 21 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.