Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

piątek, 11 marca 2011

LOGO

.
Mam prośbę, potrzebuję rady :) która łapka najbardziej Wam się podoba? będzie to moje logo, do podpisywania prac i "metki" do biżuterii handmade by myself ;) ma to być coś w rodzaju stempla (oczywiście drukowanego), dodam jeszcze napisy dookoła "łapki", tylko no właśnie.. której? lepiej jak widać linie papilarne czy nie? zresztą tego w formacie 3 x 3 cm i tak nie będzie widać, więc nie wiem czy w ogóle tym się kierować hmmm

p.s. to NIE JEST grafika, jest to zdjęcie (nieco sfotoszopowane) odbitki mojej własnej osobistej prawej dłoni, od urodzenia ją mam ;)edit (18:30): mam już swoje logo :) wybrałam łapkę nr 1, po złożeniu stempelka w całość okazało się, że ta zdecydowanie bardziej pasuje niż 2, ale dziękuję za rady! :)I mała próbka jak to wygląda na zdjęciu... Chociaż chyba pozostanę przy poprzednim podpisie, jest mniej "inwazyjny" ;) Logo wykorzystam na "metki" i wydrukuję na papierowych torebkach :o)

7 komentarze:

z uśmiechem przez życie pisze...

Mi to jakoś ta 2 najbardziej pod pasowała;)

mała-manufaktura pisze...

Waham się między 1 i 2, muszę zrobić logo w obu wersjach i wydrukować :) tak chyba będzie łatwiej wybrać :)

z uśmiechem przez życie pisze...

Ta jedynka chyba troszkę sztucznie wygląda, ale to tylko moje zdanie;)

mała-manufaktura pisze...

Jedynka mi się bardziej podoba, bo bardziej mi pasuje na stempel ;) ale z drugiej strony wydaje mi się taka trochę bezosobowa.. żadnych linii papilarnych, znaków szczególnych hmmm no sama już nie wiem :( poczekam chyba na więcej opinii ;) jak na razie trzy osoby obstawiają 1

z uśmiechem przez życie pisze...

to jestem przegłosowana;))
Na monitorze też to pewnie inaczej wygląda:)

Calima pisze...

Najbardziej pasuje mi 2 :)

Dysiak pisze...

Fajne logo.Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu i miłe słowa komentarza. Życzę powodzenia w losowaniu candy :))

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.