Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

wtorek, 8 marca 2011

KWIATOWO!

.
Ogarnął mnie szał! szał kwiatkowy!

Nie wiem czy jest to wynikiem zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, ale zwariowałam na punkcie kwiatowej biżuterii :)
Więc codziennie coś tam sobie dłubię ;)

5 komentarze:

z uśmiechem przez życie pisze...

Jejuś, te spineczki są cudowne!!!
A tak swoją drogą, nawiercasz w nich dziurki, czy przyklejasz bo już dawno miałam zamiar zająć się spineczkami z filcu, ale nie mam pojęcia jak to mocować...
Pozdrawiam:)

karla pisze...

przepiękne :) bardzo, bardzo wiosenne :) uwielbiam kwiaty :)

mała-manufaktura pisze...

W spinkach nawiercam dziurki :) specjalnie w tym celu kupiłam szlifierkę precyzyjną ;P widać ją przykręconą do stołu na zdjęciu mojego "artystycznego nieładu". Czasem też oprócz przyszycia nitką, podklejam jeszcze klejem na ciepło żeby "nie latało" :)

z uśmiechem przez życie pisze...

Dzięki:)
tak się właśnie domyślałam, i też już miałam taką mini szlifierkę w planach, Jezuuuuu ja zbankrutuję;)!!!! Ile to trzeba mieć sprzętów...

Ania pisze...

Cudeńka, zwłaszcza czarno-biały kwiatek!

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.