Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

wtorek, 7 grudnia 2010

SKARBY ZIEMI - JESIENNIE

.
Seria - TREASURES OF THE EARTH
Komplet biżuterii - naszyjnik oraz broszka-agrafka.
Piękny, dość ciężki naszyjnik wykonany został z kul ceramicznych, czarnej lawy, masy perłowej zatopionej w akrylu oraz kul jadeitu zawieszonych na obroży z woskowanego sznurka. Całości dopełniają dodatki ze srebra próby 925, na zapięciu wybita próba. Obwód naszyjnika 57 cm, bez regulacji. Broszka natomiast została wykonana w całości z polerowanego srebra próby 930 oraz kamieni powtórzonych z naszyjnika - jadeitu i masy perłowej. Wielkość broszki to prawie 8 cm. Można nią zapinać bezguzikowe swetry, poncza, a także szale. Komplet bardzo wytworny i przyciągający wzrok!Cena: 150 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.