Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

środa, 8 grudnia 2010

PEŁEN KWIECIA - SET

.
Seria - EXCLUSIVE
Przepiękny, bardzo wyjątkowy komplet - naszyjnik i grzebyk do włosów, który został wykonany w 100% ręcznie, głównie z satyny
i szklanych koralików. Każdy kwiat, liść, każdy płatek został wykonany osobno, a następnie połączony w niepowtarzalną całość. Kwiatowy stroik rozpiętości około 16 cm został doszyty do bazy
z woskowanego sznurka, całkowity obwód naszyjnika to 40 cm
+ 4,5 cm łańcuszka regulacyjnego. Mniejszy stroik 12 cm x 8,5 cm został przyszyty do metalowego, trwałego grzebyka, który na pewno nie złamie się po kilkukrotnym użyciu. Komplet idealnie nadaje się na większe wyjścia jak wesele, studniówka, bal sylwestrowy itp.

Cena za komplet: 130 zł
Naszyjnik SPRZEDANY
Pozostał grzebyk do włosów, cena: 40 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.