Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

wtorek, 7 grudnia 2010

NOT REALLY SERIOUSLY - SET

.
Seria - TREASURES OF THE EARTH
Pierwsze zdjęcie przedstawia części składowe naszyjnika kreatywnego* wykonanego wyłącznie ze srebra próby 925, onyksu
i kryształków Swarovski. Najdłuższy możliwy obwód naszyjnika to aż 85 cm! reszta zależy już od inwencji przyszłej właścicielki :)

Kolejne zdjęcia przedstawiają przykładowe możliwości wykorzystania poszczególnych elementów składowych naszyjnika kreatywnego.

Naszyjnik powstał jako odpowiedź na wyzwanie klientki, która zakupiła u mnie kolczyki NOT REALLY SERIOUSLY

Wszystkie części naszyjnika można dowolnie przepinać tworząc za każdym razem inną biżuterię! W zależności od okazji i potrzeb można nosić długi sznur korali, elegancką kolię czy naszyjnik z bransoletką! Możliwości jest niezliczona ilość! Nowa właścicielka będzie je odkrywać każdego dnia :)

Oczywiście nie zawsze trzeba wykorzystać wszystkie elementy na raz! Jednak jest to wskazane ze względu na drobne elementy, które po prostu łatwo zgubić i aby tego uniknąć najlepiej nosić je równocześnie.

Jako dopełnienie całości przygotowany został skromny gratis w postaci zawieszki do telefonu, której można również użyć jak przypinki do zamka w torebce ułatwiającego jej otwieranie.

Mam nadzieję, że komplet NOT REALLY SERIOUSLY przyniesie nowej właścicielce wiele radości i zabawy z tworzeniem świecidełek! :)

*projekt autorski!CENA: 130zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.