Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 14 czerwca 2010

NOT REALLY SERIOUSLY

.
Seria - TREASURES OF THE EARTH
Kolczyki zostały wykonane wyłącznie ze srebra próby 925, oryginalnych kryształków Swarovski oraz onyksu. Całkowita długość kolczyków 56 mm. Dodatek elegancki, ale z lekkim przymrużeniem oka ;) dzięki zastosowaniu elementu typowego naszyjnikom - karabińczyka, który zwykle służy jako zapięcie. Onyks - niepozorny, ale posiadający w sobie wielką moc, pomaga w koncentracji oraz absorbuje negatywne energie. Kamień ten obdarza wigorem, siłą, witalnością, wytrwałością, uporem, wytrzymałością, cierpliwością oraz samokontrolą. Sprowadza przyjaźń i obdarza radością życia.Cena: 35 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.