Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

wtorek, 24 kwietnia 2012

WYGRANA W CANDY!

.
Muszę Wam się czymś pochwalić! jest już u mnie! najpiękniejsza bransoletka na świecie!! wygrana w Candy MagArt Studio! :)

Bransoletka wykonana rączkami zdolnej Magdy to baza z czystego srebra 999 z napisem FOLLOW YOUR DREAMS (taki właśnie napis sobie zażyczyłam) zawieszona na zielonych rzemykach! wszystko jest tak jak to sobie wymarzyłam! <3 ale oczywiście musiałam ją przerobić po swojemu ;) wiem, że Magda się nie obrazi :) od razu Jej powiedziałam, że nie będę Jej naciągać na dodatki, które mogę zrobić sama... i tak dziewczyna zaszalała na całego, bo w swoim Candy nagrodziła ponad 30 osób!

A dla ciekawskich dodam, że to "coś" różowe i niebieskie w woreczkach, to specjalny silikon, który mam nadzieję niedługo wykorzystać w pewnym niecnym celu ;) do wykonania zupełnie nowej biżuterii! takiej jakiej w Małej Manufakturze jeszcze nie było! ;) 

A teraz patrzcie, podziwiajcie i zieleniejcie z zazdrości! ;P


3 komentarze:

Dasanda pisze...

Rzeczywiście śliczna jest :D Ta zieleń jest tak optymistyczna, wiosenna. Gratuluję wygranej :))

Dośkaa. pisze...

Jest... Jest prześliczna! Gratuluję :)

Sofka pisze...

Gratuluję wygranej. Zapraszam do mnie po wyróżnienie. Pozdrawiam

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.