Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

sobota, 6 sierpnia 2011

DRAGONFLY

.
Seria - CRYSTAL ANIMALS
Kolczyki w kształcie pięknie połyskujących ważek, wyplecione ręcznie z oryginalnych kryształków Swarovski, wykończone srebrem próby 925. Długość samej ważki to 4,5 cm, długość całkowita kolczyków (razem z biglem w kształcie podkowy z wybitą próbą 925) to około 5,8 cm, rozpiętość skrzydeł to około 3 cm. Ważki w rzeczywistości wyglądają dużo piękniej niż na zdjęciach! na których nie sposób niestety uchwycić ich blasku i gry świateł. Kolczyki są dwustronne, z jednej i drugiej strony wyglądają tak samo. Do kompletu mogę wykonać zawieszkę na szyję, choć już same kolczyki przyciągają ogrom spojrzeń :)

Cena: 120 zł
SPRZEDANE

1 komentarze:

Florentyna Wilkosz pisze...

Kocham motylki, wazki i inne fruwajace..., chociaz much i komarow nie cierpie! ale teraz tak sobie mysle ze w Twoim wykonaniu to nawet mucha bylaby sliczna:))))))))))

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.