Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 11 kwietnia 2011

SPLENDENTE

.
Seria - EXCLUSIVE
Niezwykły naszyjnik dla wyjątkowej osoby! Wykonany wyłącznie ze srebra próby 925 - delikatnego łańcuszka typu rollo oraz okrągłych polerowanych blaszek. Długość naszyjnika to ponad 150 cm!! Można się nim owinąć kilka razy, dla ułatwienia dodane zostało zapięcie typu federing.

Naszyjnik przeznaczony dla osoby, która nie lubi obwieszać się biżuterią, ale od czasu do czasu chciałaby założyć jakiś efektowny dodatek do stroju. Ten naszyjnik spełni swoje zadanie znakomicie! Podczas poruszania się odbija światło niczym dziesiątki małych lusterek, efekt ten jest naprawdę spektakularny! Przyciąga spojrzenia wszystkich przechodniów, bo dosłownie nie da się nie zauważyć tych błysków :) Na zdjęciach trudno jest je uchwycić, dlatego dołączam krótkie filmy pokazujące jego wyjątkowość :)Cena: 150 zł
SPRZEDANY

2 komentarze:

z uśmiechem przez życie pisze...

Piękny! Faktycznie dla srok;)

Anonimowy pisze...

No niezłe cacko, ja już w głowie mam u Ciebie rezerwacje na kolejne miesiące, a Ty mi ciągle z czymś nowym i pięknym wyskakujesz ;/

Śliczny ;d

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.