Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 31 marca 2011

PAVONE

.
Seria - INTERIOR DESIGN
Drewniana toaletka ozdobiona metodą decoupage. Obrazek znaleziony w internecie, kolory nieco przerobione w PS, wydrukowany i naklejony na wieczko, wielokrotnie lakierowany werniksem szklącym - dzięki czemu naprawdę wygląda jak szkło! dodatkowe efekty uzyskane brokatem (na zdjęciach niestety efektu nie widać :(. Cała szkatułka-toaletka lakierowana wodnym (bezzapachowym), barwiącym lakierem - dla uzyskania ciepłego koloru. W środku lusterko i 3 przegródki. Wymiary zewnętrzne szkatułki 20 x 20 cm, wysokość 5,5 cm. Wykonana na zamówienie.Cena: 80 zł
SPRZEDANE

1 komentarze:

FABART pisze...

Bardzo ładne:) Ja bym takie chciała,ale turkusowe całe! Ale to może innym razem, jak się pieniążki an przyjemności rozmnożą:)

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.