Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 31 marca 2011

CZARUJĄCE CHARMSY :)

.
Seria - EXCLUSIVE
Komplet - bransoletka ze srebra próby 925, długości 19,5 cm oraz zawieszki typu charms wykonane ze srebra próby 925 (na każdym zapięciu wybita próba) i oryginalnych kryształków Swarovski, a także wisiorek z łańcuszkiem (45 cm, srebro 925) i kolczyki-kajdanki (srebro 925) z możliwością przywieszania charmsów. W zestawie 3 zawieszki fioletowe i 3 zielone - można z nich stworzyć kolczyki i naszyjnik oraz 7 sztuk pojedynczych zawieszek do bransoletki. Biżuteria pozwala na dowolne modyfikacje, zawieszki można zdejmować tworząc tym samym skromniejszy zestaw lub nosić wszystkie równocześnie. Kolorowy komplet w sam raz dla nastolatki :) Biżuteria ozdobnie zapakowana.

Cena zawieszki: 15 zł za sztukę
Cena bransoletki: 30 zł
Cena naszyjnika: 35 zł
Cena kolczyków: 25 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.