Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 21 marca 2011

COTILLON

.
Seria - VINTAGE
Pierwsza moja broszka w stylu vintage :) do jej wykonania użyłam koronek ze starej sukienki, kawałka beżowego filcu. Z pomocą aluminiowych różyczek i szklanych listków wyszyłam malutki motyw kwiatowy. Zastosowałam też haft łańcuszkowy (do wykonania łodyg kwiatów), ostatnio robiłam go jakieś 15 lat temu! ;)

Broszka ma formę kotyliona, średnica elementu okrągłego to 7 cm, całkowita długość broszki - 12 cm. Z tyłu wszyte zostało typowe broszkowe zapięcie, dodatkowo zabezpieczone krążkiem filcu.
Idealny dodatek do bluzki koszulowej w stylu vintage, retro, ale i do zwykłego bawełnianego topu! Nadaje charrrakter ;)

Całkowicie pojedynczy egzemplarz! nie ma takiej drugiej na świecie :) w dodatku broszka ma w sobie zaklęty kawałek historii o starej sukience...

Cena: 30 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.