Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

niedziela, 20 lutego 2011

NIESPODZIANKA :)

.
Niespodzianka dla mnie, bo ilość osób chętnych na moje cukierasy osiągnęła już setkę! a byłam pewna, że na mojego bloga nikt nie zagląda, bo do tej pory komentarzy zostawialiście jak na lekarstwo, zastanawiałam się właściwie w ogóle nad sensem dalszego tutaj pisania...

Niespodzianka dla Was! w związku z powyższym, ponieważ chętnych jest aż tyle, zostanie wylosowana druga osoba, która otrzyma broszkę Deep Sea II

Zatem jeszcze raz zapraszam na moje CANDY, bo nagrody się rozmnożyły i macie teraz dwa razy szanse na wygraną :) Zapisywać się można do 28 lutego, 1 marca odbędzie się losowanie :)

Zapisy proszę kontynuujcie w poście dotyczącym samego Candy! Osoby zapisane tutaj, nie będą brane pod uwagę w czasie losowania!

4 komentarze:

z uśmiechem przez życie pisze...

Gratuluję ilości chętnych:)
Jest o co powalczyć bo piękne nagrody:D
Pozdrawiam

Marzena pisze...

Piękny ten błękit

z uśmiechem przez życie pisze...

Ha, ha!!! Ciebie zaliczam:)
Bo wiem, że wiesz;)

kajka pisze...

Cudowne rzeczy tworzysz!

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.