Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

środa, 8 grudnia 2010

FIOLETOWY ZAWRÓT GŁOWY

.
Seria - EXCLUSIVE
Komplet wykonany na zamówienie dla 5-letniej dziewczynki :)
Rozciągliwa opaska i gumki do włosów oraz broszka zostały wykonane z delikatnej połyskującej tkaniny w pięknym fioletowym kolorze oraz szklanych koralików. Broszka posiada zapięcie typowo broszkowe. Wielkość poszczególnych kwiatków to około 5 cm. Do fioletowego kompletu zostały również dopasowane odpowiednie kolczyki :) wykonane wyłącznie ze srebra próby 925 oraz oryginalnych kryształków Swarovski bicone 4 mm, z których wypleciono kwiatuszki. Kolczyki posiadają bardzo ciekawe zapięcie w formie kajdanek z wybitą próbą. Komplet został ozdobnie zapakowany, a do kolczyków ręcznie uszyto woreczek do ich przechowywania.Cena kompletu z tkaniny: 60 zł
Cena kolczyków: 80 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.