Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

niedziela, 13 czerwca 2010

MAGIC SHELLS

.
Seria - SEA STORIES
Naszyjnik z elementów ze srebra próby 925 (wybita na zapięciu) oraz przepięknej muszli PAUA ABALONE, która mieni się wszystkimi kolorami tęczy! W pełni widać ten niezwykły efekt jedynie w rzeczywistości. Obwód naszyjnika 42 cm, największy element wielkości 3,2 cm. Naszyjnik ma w sobie zaklętą tajemnicę morskich głębin, jego piękno nieuchwytne dla obiektywu aparatu fotograficznego pozostanie niespodzianką dla przyszłej właścicielki, która niewątpliwie się nim zachwyci, bardziej niż mogłaby się tego spodziewać! Wzory na muszlach przypominają mapę skarbów, gdzieś pomiędzy otchłanią oceanu i tętniącymi życiem rafami koralowymi.. Poczuj smak słonej wody, zapach morskiego wiatru, śpiew syren gdzieś w dali.. Zamknij oczy..

Cena: 110 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.