Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

poniedziałek, 14 czerwca 2010

IRYZACJA

.
Seria - EXCLUSIVE
Niecodzienny komplet, kolczyki oraz broszka. Broszka wykonana została na kształt kwiatka z efektownej czarnej tkaniny, średnica 8 cm. Płatki zabezpieczone przed strzępieniem, środek przyozdobiony szklanymi koralikami z efektem 'benzynki', typowe bezpieczne zapięcie broszkowe - nie zwykła agrafka. Kolczyki natomiast zostały wykonane z czarnych, błyszczących, szklanych koralików w połączeniu ze srebrem próby 925 oraz niewielką ilością koralików z efektem 'benzynki', jako elementu wiążącego komplet w całość, długość kolczyków - 10 cm. Wyjątkowej urody komplet ma za zadanie podkreślić niezwykłą urodę przyszłej właścicielki, gdyż został stworzony z myślą o kimś nieprzeciętnym!

Cena: 50 zł

1 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.