Translate

Witaj w magicznym świecie rzeczy pięknych, niepowtarzalnych, stworzonych w 100% ręcznie!

****************************************************************************
Mała-manufaktura
to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, dla bliskiej osoby, dla ciała i dla ducha... To miejsce, w którym spotykają się żywioły, energie i światy - ten realny z tym wyimaginowanym... Postaw swą stopę za progiem nieznanego, a przekonasz się jak mile Cię zaskoczy!
****************************************************************************

czwartek, 13 maja 2010

3 w 1

.
Naszyjnik, broszka i opaska do włosów 3 w 1 - wykonane z efektownych tkanin na kształt kwiatka oraz błyszczących szklanych koralików. Płatki zabezpieczone przed strzępieniem, średnica kwiatka 9 cm, z tyłu typowe bezpieczne zapięcie broszkowe - nie zwykła agrafka. Długość czarnej tasiemki 115 cm. Całość bardzo solidnie wykonana, zszywana, a nie klejona! Jako naszyjnik sam w sobie jest już na tyle bogatą ozdobą, że praktycznie nie potrzebujesz już biżuterii. Załóż do niego jedynie równie efektowny pierścionek w kolorze atramentu i gotowe! Jako broszka przypięta do klapy marynarki czy do zwiewnej apaszki, może śmiało zastąpić naszyjnik! Możesz nią również odświeżyć wygląd swojej ulubionej torebki. Niech poniesie Cię inwencja, możliwości jest wiele!Cena: 32 zł
SPRZEDANE

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Decydując się na zakup przedmiotu, pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail bądź numeru GG. Skontaktuję się wtedy z Tobą w celu sfinalizowania transakcji.